CITROËN Ë-BERLINGO VAN

100 % ELEKTRICKÝ

Nový CITROËN Ë-BERLINGO VAN poskytuje podnikateľom vhodné riešenie aktuálnych problémov spojených s mobilitou v nizkoemisných zónach.  Oceníte ho ale aj pri jazde mimo mesta s dojazdom až 275km. CITROËN Ë-BERLINGO VAN po poskytne:

  •     Dojazd až 275 km*
  •     Batériu dobijete kapacitu 80 % pri rýchlonabíjacích staniciach už za 30 minút
  •     Cestovanie v triede Ë-COMFORT
  •     Smart služby, které zjednodušia koždodennú obsluhu vozidla (plánovanie ciest, naprogramovanie odloženého nabíjania atď.).
  • Kabína Extenso umožnuje prepravu troch osôb (sklopiteľná a modulárna dvojsedačka spolujazdca) ako aj užitočné využitie vnútorného priestoru.
  • Maximálny nakladací objem 3,3 m3 pre verziu L1 a 4,4 m3 pre verziu L2.
  • Nakladaciu dĺžku na úrovni podlahy, ktorá dosahuje 1,80 až 2,05 m a 3,00 m až 3,25 m so sklopenou dvojsedačkou spolujazdcov.
  • Užitočné zaťaženie až do 730 kg

BATÉRIE

Batérie využívajúce lítium-iónovú technológiu poskytujú dojazd 170 km. Sú prispôsobené na dva spôsoby nabíjania:

 

 

NORMÁLNE NABÍJANIE

V sieti s napätím 230 V, s maximálnou dobou nabitia 8h (14A) alebo 15h (8A). Táto doba sa môže líšíť v závislosti od intenzity elektrického prúdu (rôzne hodnoty v rámci Európy).

RÝCHLE NABÍJANIE

Pomocou špeciálneho nabíjacieho zariadenia s napätím 380V s maximálnou dobou nabíjania 30 minút pre nabitie na 80% (95A).

VIAC TECHNOLÓGIÍ

Berlingo Electric, ktoré je výsledkom kreatívnej technológie Značky, ponúka v rámci svojho segmentu úplne nové funkcie:

Palubné prístroje

s ukazovateľom energie, ktorý uvádza výkon batérie v reálnom čase, ukazovateľom spotreby energie, ukazovateľom dodatočnej spotreby (na klimatizáciu a kúrenie) a navigačným systémom zobrazujúcim umiestnenie nabíjacích staníc.

Rekuperácia energie

Citroën Berlingo Electric využíva po celý čas kinetickú energiu vznikajúcu pri spomaľovaní alebo brzdení na dobíjanie batérie.

Klimatizácia / Kúrenie

Systém klimatizácie a kúrenia v Citroëne Berlingo Electric je plne elektronický a obsahuje funkciu „ECO“ pre zníženie spotreby energie.

Asistent rozjazdu do kopca

Citroën Berlingo je sériovo dodávaný s Asistentom rozjazdu do kopca, ktorý je prepojený so systémom ESP (Elektronický Stabilizačný Program).