NOVÝ CITROËN C3 AIRCROSS SUV

KOMFORTNÉ A VŠESTRANNÉ SUV S JEDINEČNÝM ŠTÝLOM

Inovovaná robustnejšia predná maska nového C3 Aircross SUV dodává vozidlu viac štýlu. Ponuka možností personalizácie bola rozšírená a teraz zahŕňa 70 farebných kombinácií, ponúka nové farby karosérie, nové čalúnenie, štýlové Packy aj dizajnové kolesá z ľahkých zliatin. Je vybavený sedadlami Advanced Comfort, ktoré boli použíté už pri vozidle CITROËN C5 Aircross SUV. Interiéru dominuje 9″ dotykový displej. Vozidlo disponuje 12 asistenčnými systémami riadenia.

OSOBITEJŠÍ DIZAJN

Predná maska nového Citroën C3 Aircross SUV sa dočkala komplexnej modernizácie: teraz pôsobí agresívnejšie a robustnejšie. Nový svetelný podpis, ktorý predstavil v roku 2020 nový CITROËN C3, dáva dopopredia chrómovanú lištu prepájajúcu logo s LED osvetlením, ktoré lepšie osvetluje okolie vozidla a zaisťuje vyššiu bezpečnosť na cestách. Nový CITROËN C3 Aircross SUV má tiež modernejšiu masku chladiča a inovované farebné prvky na prednom nárazníku.

70 FAREBNÝCH KOMBINÁCIÍ

Možnosti personalizácie exteriéru boli tiež prepracované a tak je v ponuke 70 kombinácií. Sedem farieb karosérie, štyri dekoratívne farebné pakety a dve farby strechy. Nové sú tiež dekóry zadných bočných okien za stĺpikom C:

• Oranžový dekor okienka v rámci Packu Color Orange,

• Biely dekor okienka v rámci Packu Color White,

• Pruhovaný dekor je súčasťou packu Color Black alebo Blue.

SEDADLÁ ADVANCED COMFORT

Okrem odpruženia, ktoré poskytuje bezkonkurečný jazdný komfort, môže byť nové SUV C3 Aircross vybavené aj sedadlami Advanced Comfort, ktoré sú k dispozícií pre interiér Urban Blue, Metropolitan Graphite či Hype Grey. Tieto jedinečné sedadlá umožňujú ešte pohodlnejšie cestovanie vďaka použitej špeciálnej 15 mm pene s vysokou hustotou. Hlavne pri dlhších cestách oceníte neporovnateľne pohodlnejšie sedenie a kvalitnú oporu.

PRIESTOR, VARIABILITA, PRESVETLENIE

Nový CITROËN C3 Aircross SUV disponuje dostatočne veľkým priestorom pre všetkých cestujúcich, hlavne dostatkom miesta pre nohy cestujúcich na zadných sedadlách a miestom nad hlavou. Ponúka tiež bezkonkurenčnú variabilitu vďaka zadnej delenej lavici. Tá sa skladá z dvoch oddelených a samostatne posuvných častí, pričom je ich operadlá možné sklopiť. V kombinácií so sklopným sedadlom spolujazdca je môžné získať úložnú plochu o dĺžke 2,40m.

Batožinový priestor nového CITROËN C3 Aircross SUV je možné posunutím zadnej lavice zväčšiť z pôvodných 410L na 520L alebo so sklopenými zadnými sedadlami až na 1289L.

Nové spracovanie združenej stredovej konzoly obsahuje veľký odkladací priestor s roletou, prístupný z predných i zadných sedadiel.