Nový Citroën C3

Nový Citroën C3 predstavuje hatchback inšpiratívneho vzhľadu, ktorý sa odlišuje svojím unikátnym dizajnom. So svojimi 97 kombináciami personalizácie exteriéru sa nepodobá na žiadne iné vozidlo. Z hľadiska komfortu je nový Citroën C3 vybavený novými sedadlami Advanced Comfort a systémami pruženia, vďaka ktorým obsadil prvé miesto vo svojej kategórii. Vozidlo sa vyznačuje modernosťou a konektivitou a poskytuje aj 12 asistenčných systémov na podporu riadenia, ktoré uľahčujú každodenný život za volantom.

ODHAĽTE NOVÝ CITROËN C3 VO VIDEU

DIZAJN

Z postoja a vzhľadu nového Citroënu C3 sa vyžaduje väčší výkon, čo vozidlu dodáva prirodzenú silu. Jeho svalnaté tvary zvýraznené novými grafickými prvkami sa inšpirovali svetom SUV.

AŽ 97 KOMBINÁCIÍ PERSONALIZÁCIE

PERSONALIZUJTE SVOJ NOVÝ CITROËN C3

ODVÁŽNY VZHĽAD

Nový Citroën C3 naznačuje novú etapu vo vývoji štýlu produktového radu značky Citroën. Odvážnejšia a dynamickejšia predná časť sa inšpirovala konceptom CXPERIENCE.

7 FARIEB KAROSÉRIE

Okrem už známej ponuky (čierna Perla Nera, sivá Artense, sivá Platinium, béžová Sable a biela Banquise) je paleta farieb karosérie obohatená o dve nové farby s intenzívne sfarbeným lakom – červená Elexir a modrá Spring.

Pack Color je balík farebných doplnkov. Zahŕňa orámovanie hmlových svetlometov a orámovanie ochranných prvkov Airbump®. Nový Citroën C3 ponúka v balíku Pack Color novú anodizovanú smaragdovú farbu, ktorá dopĺňa čiernu, bielu a červenú farbu.

4 BALÍKY FAREBNÝCH KOMBINÁCIÍ: PACK COLOR

4 FARBY STRECHY

Nový Citroën C3 je v ponuke s novou modernou farbou strechy – modrá Émeraude (ktorá dopĺňa farby biela Opale, čierna Onyx a červená Aden). Farby strechy ladia s farbou na krytoch spätných zrkadiel a s polepom na zadnom bočnom okienku.

3 DEKORATÍVNE POLEPY STRECHY

Červený, Smaragdový alebo Techwood dekoratívny polep. Vyberte si dekoratívny polep z 3 ponúkaných grafických tém a personalizujte strechu svojho nového Citroënu C3.

3 ŠTÝLY INTERIÉRU

Okrem štandardného štýlu interiéru ponúka nový Citroën C3 dva nové štýly interiéru, ktoré zahŕňajú špecifické čalúnenia sedadiel a farebné prvky:

. Štýl interiéru Émeraude (smaragd) spočíva v kontraste medzi farbami s dominantným tmavým odtieňom a farebnými prvkami, čo vytvára dynamickejší vzhľad.
. Štýl interiéru Techwood odkazuje na škandinávsky dizajn s vysokohodnotnými materiálmi príjemnými na dotyk.

CITROËN ADVANCED COMFORT®

S CIEĽOM ZAISTIŤ ÚPLNE NOVÝ CELKOVÝ KOMFORT BOL NOVÝ
CITROËN C3 NAVRHNUTÝ PODĽA PROGRAMU CITROËN ADVANCED
COMFORT®. SKUTOČNÝ OBYTNÝ PRIESTOR, KTORÝ PONÚKA MIESTO
PRE 5 OSÔB, NOVÝ CITROËN C3, PREŠIEL VÝVOJOM S CIEĽOM
POSKYTNÚŤ STÁLE VÄČŠIU POHODU
 NA PALUBE.

NOVÉ SEDADLÁ
CITROËN ADVANCED COMFORT

Nový Citroën C3 si zachoval vyhotovenie sedadiel Advanced Comfort: 100 % inováciu značky Citroën.
Tieto veľkorysé sedadlá s čalúnením s grafickým efektom, so zosilneným držaním tela a bedrovou opierkou poskytujú vyšší komfort z vizuálneho hľadiska, ako aj z hľadiska držania tela.

BATOŽINOVÝ PRIESTOR S OBJEMOM 300 LITROV

A MNOŽSTVO ODKLADACÍCH PRIESTOROV

Nový Citroën C3 uľahčuje každodenné jazdy. Stredový odkladací priestor umožňuje uvoľniť maximum miesta v prednej časti vozidla. Dopĺňa ho veľká odkladacia schránka (6,25 l). V predných dverách nového Citroënu C3 sa takisto nachádzajú objemné odkladacie priestory.  Žiadne ústupky neboli prijaté ani v batožinovom priestore nového Citroënu C3, ktorý poskytuje štedrý objem 300 litrov.

TECHNOLÓGIE

Nový Citroën C3, inšpirovaný svojimi zákazníkmi a ich spôsobom využívania automobilu, uľahčuje ich každodenný život vďaka širokej škále zariadení zabezpečujúcich komfort a bezpečnosť pri jazde.

SLUŽBY KONEKTIVITY

NOVÁ PONUKA

Nový Citroën C3 uvádza novú jednoduchšiu a čitateľnejšiu ponuku služieb konektivity:

  • Connect Assist (bezpečnosť a asistencia),
  • Connect Nav (navigácia),
  • Connect Play (infotainment).

V spojení s programom Citroën Advanced Comfort® je cieľom tejto ponuky poskytnúť ľahší a intuitívny prístup k službám konektivity, a pritom zabezpečiť optimálnu bezpečnosť, uľahčenú navigáciu a rozšírené pripojenie.

MOTORIZÁCIE NAJNOVŠEJ GENERÁCIE

A AUTOMATICKÁ PREVODOVKA EAT6

Nový Citroën C3 je vybavený výkonnými a efektívnymi motorizáciami najnovšej generácie homologizovanými podľa emisnej normy Euro 6:
. trojvalcový benzínový motor PureTech 83 (PureTech 83 S&S s manuálnou päťstupňovou prevodovkou BVM5) a 110 (PureTech 110 S&S s manuálnou šesťstupňovou prevodovkou BVM6)
. dieselový motor BlueHDi 100 (BlueHdi 100 S&S s manuálnou päťstupňovou prevodovkou BVM5).
Na zaistenie stále väčšej pružnosti a pokojnej jazdy za volantom je nový Citroën C3 v ponuke takisto so šesťstupňovou automatickou prevodovkou EAT6 (PureTech 110 S&S EAT6).