NOVÝ CITROËN C5 AIRCROSS

ABSOLÚTNY KOMFORT A POTVRDENÝ ŠTÝL

Citroën C5 Aircross je etalón v oblasti komfortu, priestoru a modularity. Nový štýl ktorý vyjadruje väčšiu silu a odlišnosť. Sprevádza ho posun na vyššiu úroveň, ktorý ilustruje nový dizajn a prvky interiéru: predná časť, podpis zadných svetiel, ráfiky, farby a materiály, 10-palcový dotykový displej, stredová konzola atď. Nový Citroën C5 Aircross ponúka bezkonkurenčný zážitok z komfortnej jazdy, bezpečnostné a asistenčné technológie riadenia a ponuku konektivity najnovšej generácie. Je dostupný v plug-in hybridnej, benzínovej a naftovej verzii.

MODERNEJŠIA A DYNAMICKEJŠIA OSOBNOSŤ

Nový Citroën C5 Aircross má agresívnejší a dynamickejší štýl. Na ceste získava eleganciu a prítomné línie. Jeho interiér je odetý do rafinovaných farieb a materiálov, ktoré umocňujú priestor a pohodlie.

Citroën C5 Aircross sa zdokonalil tak, že dnes sa môže pochváliť impozantnejším štýlom a väčšou eleganciou na ceste. Štýlová úprava prednej časti sa zmenila na vertikálnejšiu, čím sa posilnil jej charakter. Zaviedol sa aj nový dizajnový jazyk, v ktorom krivky ustupujú štruktúrovanejším líniám.

NOVÁ IDENTITA ZNAČKY CITROËN

Jemný, no zároveň ostro rezaný rukopis svetiel LED v tvare písmena „V“ získal vďaka dizajnu „klavírnych klávesov“ 3D efekt. Tieto svetlá na denné svietenie dodávajú vozidlu hlboký a špičkový technologický vzhľad. Svetlomety LED Vision sú vďaka tmavšiemu dizajnu taktiež nenápadnejšie. Umocňujú vizuálnu kontinuitu s lesklou čiernou mriežkou chladiča a zároveň zdôrazňujú dojem robustnosti.

Nový Citroën C5 Aircross prináša nové stvárnenie symbolov striešky, ktoré sa postupne osamostatňujú a vyčnievajú zo svetiel na denné svietenie, čím sa odlišujú od ostatných modelov v ponuke.

ELEGANTNEJŠÍ A OSOBITEJŠÍ MODELOVÝ RAD

Nový Citroën C5 Aircross je v ponuke v šiestich farbách: biela Banquise, perleťová biela Pearl Nacre, čierna Perla Nera, sivá Platinum, sivá Artense a úplne nová farba – modrá Eclipse. Je to elegantná a hlboká farba, ktorá sa mení z tmavomodrej na čiernu v závislosti od vonkajšieho svetla.

Tri nové farebné odtiene, pomocou ktorých môže model C5 Aircross prejaviť svoju eleganciu a charakter SUV, sú: lesklá čierna, tmavá chrómová a modrá Energic.

Dvojfarebné vyhotovenie dodáva vozidlu ešte väčšiu osobitosť.