NOVÝ CITROËN Ë-C3

100% ËLECTRIC A HRDÝ EURÓPAN

Zabudnite na všetko, čo viete o elektrických vozidlách. 100% Nový Citroën ë-C3, 100 % elektrický. Nový ë-C3 znovu objavuje elektrickú mobilitu: kompaktný, vyrobený v Európe, dostupný pre každého a predovšetkým bez akýchkoľvek kompromisov z hľadiska dizajnu, komfortu alebo výbavy!

Najkomfortnejší vo svojej triede

Ë-C3 má ako prvé vozidlo v segmente mestských vozidiel odpruženie Citroën Advanced Comfort dorazmi pre hladkú jazdu bez vibrácií. Jeho pohodlie plne oceníte aj vďaka komfortným sedadlám Citroën Advanced Comfort®. To všetko pri vychutnávaní si tichej jazdy bez emisií.

Kompaktný a mestský ë-C3 vám tiež umožňuje vychutnať si zvýšený posed pri riadení pre lepší výhľad a väčšiu bezpečnosť v meste a na ceste.

Jednoducho elektrické

Nový ë-C3 je postavený na inteligentnej a efektívnej globálnej platforme určenej pre v Európu. Jeho batéria s kapacitou 44 kWh ponúka dojazd až 320 km WLTP, pričom 20 % až 80 % batérie sa nabije len za 26 minút. Nový ë-C3 je ideálny pre všetky Vaše každodenné cesty a voľnočasové aktivity. Využite prepojené služby dostupné prostredníctvom aplikácie MyCitroën.

Aplikácia Citroën e-Routes, je sprievodca vodiča k najefektívnejšiemu plánovaniu trasy, jednoduchému monitorovaniu stavu batérie a aktuálnym údajom o sietí nabíjacích staníc.

Plne vybavený

Na palube ë-C3 nájdete infotejnment prístupný z hlavného 10,25” dotykového displeja, ako aj bezdrôtovú funkciu Wi-fi, ktorá umožňuje prepojenie smartfónu s Apple Carplay a Android Auto. Na novom volante je k dispozícii aj množstvo ovládacích prvkov.